Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 937,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 220 |
| Wysokość w milimetrach | 650 |
| Głębokość w milimetrach | 400 |
| Model |
Multisync E221 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 22'' |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 35.98 mm |
| Szerokość | 48.81 mm |
| Głębokość | 21.39 mm |
| Waga | 5 kg |

Numer oferty: 41189851
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty