Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 670,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 510 |
| Wysokość w milimetrach | 815 |
| Głębokość w milimetrach | 140 |
| Model |
E326 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 32'' |
| Typ matrycy | S-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.37 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 400:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 176 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 176 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 60 W |
| Akcesoria opcjonalne |
Stopki |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 424.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 461.1 mm |
| Szerokość | 726.7 mm |
| Głębokość | 76.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 255 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Waga z podstawą | 5.3 kg |

Numer oferty: 41189777
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty