Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 12 005,00 zł
Opis
Twój wybór do zastosowań informacyjno-reklamowych
Skutecznie przekazuj informacje za pomocą monitora NEC MultiSync ® V554, stanowiącego profesjonalne rozwiązanie do zastosowań informacyjno-reklamowych i zapewniającego bezproblemową eksploatację przy najniższym koszcie operacyjnym inwestycji.
Doskonała widoczność w normalnych warunkach oświetlenia, gwarantowana dzięki połączeniu jasności 500 cd/m² i powłoki antyrefleksyjnej. Nowoczesny, smukły wygląd doskonale uzupełnia architekturę otoczenia oraz umożliwia integrację z dowolnym zastosowaniem i środowiskiem. Szeroki zakres opcji łączności i zgodność z sygnałami wysokiej rozdzielczości do 4K/60Hz sprawiają, że monitor stanowi bezpieczną inwestycję w technologie przyszłości i będzie doskonale służył użytkownikowi przez wiele lat. Technologia Open Modular Intelligence (OMI) stanowi najinteligentniejsze dostosowanie rozwiązań informacyjno-reklamowych do potrzeb użytkownika, umożliwiając bezproblemowe zintegrowanie modułów skalowalnej mocy obliczeniowej w postaci np. mikrokomputerów Raspberry Pi czy komputerów OPS typu slot-in.
Monitor 55” MultiSync ® V554 doskonale nadaje się, aby wywrzeć pozytywne i trwałe wrażenie w przestrzeniach handlowych, miejscach rozrywki i muzeach, restauracjach szybkiej obsługi i firmach, jak również w mniejszych salach konferencyjnych.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 920 |
| Wysokość w milimetrach | 1430 |
| Głębokość w milimetrach | 250 |
| Model |
V554 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Typ matrycy | S-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 91.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 85 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | C-tick |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 105 W |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel zasilający; Monitor; Pilot; przewód DVI-D; Płyta CD (Podręczniki użytkownika/Instrukcje) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 714.8 mm |
| Szerokość | 1244 mm |
| Głębokość | 62.9 mm |
| Waga | 24.5 kg |
| Pozostałe parametry |
Cechy specjalne: |

Numer oferty: 41190330
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty