Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 21 821,00 zł
Opis
Interaktywne rozwiązania informacyjno-reklamowe teraz w wersji „plug and play”
Interaktywny dotykowy monitor NEC MultiSync® V554-T gwarantuje satysfakcję użytkownika dzięki szybkiej i precyzyjnej obsłudze. Nawet w bardzo jasnym otoczeniu monitor wykazuje dużą odporność na światło, zachowując wysoką niezawodność i dokładność. Szybka i płynna reakcja na dotyk idealnie sprawdza się w kioskach informacyjnych, systemach odnajdywania drogi i systemach do samodzielnego składania zamówień dzięki usprawnieniu działania technologii dotykowej i pisania na ekranie. Z kolei 10 punktów równoczesnego dotyku umożliwia obsługę zarówno przez jednego, jak i wielu użytkowników. W celu zagwarantowania wyraźnego i czystego obrazu czytelnego pod różnymi kątami i z różnych odległości połączono jasność na poziomie 440 cd/m² z antyrefleksyjną, superwytrzymałą powierzchnią szkła.
Interaktywny monitor o przekątnej 55” zaprojektowano specjalnie do użytku w handlu, hotelarstwie i transporcie przy przyjmowaniu zamówień, jako wsparcie dla sprzedawców i pomoc dla podróżnych. W korporacyjnych salach konferencyjnych i zastosowaniach edukacyjnych monitor V554-T doskonale sprawdza się podczas kreatywnych narad, szkolenia studentów i personelu oraz udzielania instrukcji jako urządzenie wpisujące się rosnący trend ku interaktywności w codziennym życiu.
Korzyści:
- Lepsze wrażenia klientów dzięki inspirującej obsłudze dotykowej – szybka, stabilna i niezawodna technologia dotykowa z obsługą nawet 10 punktów dotyku.
- Wytrzymała, trwała konstrukcja – termicznie hartowane szkło ochronne o grubości 4 mm z jednostronną powłoką przeciwodblaskową jest odporne na akty wandalizmu, gwarantuje doskonałą czytelność, zmniejsza odbicia i minimalizuje widoczność odcisków palców.
- Prostota plug & play – w przypadku wszystkich najważniejszych systemów operacyjnych nie jest konieczne instalowanie żadnych sterowników w komputerze-hoście.
- Bezpieczne działanie nawet w jasnym otoczeniu – dzięki odporności na intensywne światło urządzenie jest wysoce niezawodne i precyzyjne nawet w trudnych, jasno oświetlonych miejscach.
- Gotowość do pracy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w zastosowaniach o krytycznym znaczeniu – precyzyjnie dobrane komponenty klasy przemysłowej i staranna konstrukcja, opracowana z myślą o wymagającym otoczeniu eksploatacji, w połączeniu z trwałymi, wysoce pozytywnymi wrażeniami odbiorców.
- Gotowy na przyszłe wyzwania dzięki technologii Open Modular Intelligence – możliwość rozszerzenia możliwości monitora w dowolnym czasie dzięki perfekcyjnej integracji jednej z opcji NEC takich jak moduły mikrokomputerów OPS typu slot-in czy Raspberry Pi bądź interfejsy sygnałów do przesyłania zawartości i łączenia z komputerami.
- Oszczędność zasobów dzięki zarządzaniu urządzeniami – mniejsze zapotrzebowanie na zasoby dzięki zarządzaniu wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC z poziomu jednego, centralnego punktu poprzez programowe narzędzie NaViSet Administrator 2.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 281 |
| Wysokość w milimetrach | 972 |
| Głębokość w milimetrach | 1475 |
| Model |
MultiSync V554-T |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Typ matrycy | S-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 440 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 91.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 85 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (Serwisowe) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 150 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel USB |
| Akcesoria opcjonalne |
- Głośnik (SP-TF1) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 749.4 mm |
| Szerokość | 1278.6 mm |
| Głębokość | 85.9 mm |
| Waga | 39 kg |
| Pozostałe parametry |
DOTYK: |
| Informacje o gwarancji |
3 lata (w tym na podświetlenie ekranu); dostępne dodatkowe usługi; opcjonalne przedłużenie gwarancji na 4. i 5. rok |
| Video |
|

Numer oferty: 41188770
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty