Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 11 422,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 1000 |
| Wysokość w milimetrach | 1620 |
| Głębokość w milimetrach | 220 |
| Model |
E656 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Typ matrycy | S-PVA |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 804 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1429 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 83 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 31 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 176 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 176 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | C-tick |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 116 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel VGA |
| Akcesoria opcjonalne |
- Stopki (ST-65E2) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 835 mm |
| Szerokość | 1460 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Waga | 23.5 kg |

Numer oferty: 41190348
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty