Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 36 403,00 zł
Opis
MultiSync® E805
W monitorze NEC MultiSync® E805 zachowano imponujące parametry obrazu przy założeniu ekonomicznej prezentacji wielkoformatowej bez żadnych kompromisów. Panel LCD o przekątnej 80 cali (203 cm) obsługuje rozdzielczość FullHD zapewniającą bogactwo szczegółów oraz zwiększa ergonomię dzięki zachwycającemu poziomowi czerni. Panel jest wyposażony w najnowocześniejsze złącza zoptymalizowane pod kątem zastosowań korporacyjnych. Dzięki zintegrowaniu czujnika natężenia oświetlenia w otoczeniu i najnowszych technologii podświetlenia LED, monitor cechuje się niezwykle niskimi kosztami ponoszonymi przez właściciela oraz pracą bez konieczności konserwacji.
Monitor doskonale sprawdza się w korporacyjnych zastosowaniach edukacyjnych i konferencyjnych oraz przy dostarczaniu treści informacyjno-reklamowych w obiektach muzealnych, turystycznych i handlowych, gdzie praca ograniczona jest do 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu.
Cechy główne:
- Programowalny czujnik natężenia oświetlenia otoczenia
- Możliwość podłączania przyszłych technologii
- Cienka konstrukcja i wbudowane głośniki
- Ograniczone koszty instalacyjne i eksploatacyjne
- Darmowe pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami
- Prosta obsługa zdalna
- Imponująca technologia LCD FullHD
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 1060 |
| Wysokość w milimetrach | 1836 |
| Głębokość w milimetrach | 870 |
| Ważne |
Produkt dostępny na zamówienie - realizacja w 5-10 dni roboczych gdy towar jest dostępny w magazynie dostawcy |
| Model |
MultiSync® E805 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 80'' |
| Typ matrycy | UV2A |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 996 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1771 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 91.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 85 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x Audio in |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | PSB |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 230 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel zasilający |
| Akcesoria opcjonalne |
- Głośnik (SP-TF1, SP-RM1) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 1061 mm |
| Szerokość | 1836 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Waga | 61 kg |
| Pozostałe parametry |
- Rodzaj panelu: Technologia UV2A z krawędziowym podświetleniem LED |
| Informacje o gwarancji |
3 lata (w tym na podświetlenie ekranu) |

Numer oferty: 41190466
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty