Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 4 975,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 600 |
| Wysokość w milimetrach | 1150 |
| Głębokość w milimetrach | 150 |
| Model |
DB43J |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 43'' |
| Typ matrycy | D-LED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529.25 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 940.89 mm |
| Plamka matrycy | 0.16333 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 67 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 574.8 mm |
| Szerokość | 985.5 mm |
| Głębokość | 73.4 mm |
| Waga | 7.9 kg |

Numer oferty: 41190302
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty