Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 6 710,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 135 |
| Wysokość w milimetrach | 1035 |
| Głębokość w milimetrach | 640 |
| Model |
PH43F-P |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 43'' |
| Typ matrycy | E-LED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529.25 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 940.89 mm |
| Plamka matrycy | 0.49 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 108 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 550.1 mm |
| Szerokość | 959.7 mm |
| Głębokość | 29.9 mm |
| Waga | 9.4 kg |

Numer oferty: 41190257
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty