Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 18 256,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 240 |
| Wysokość w milimetrach | 1120 |
| Głębokość w milimetrach | 680 |
| Model |
OM46D-W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 46'' |
| Typ matrycy | S-PVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 572.67 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1018.08 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Jasność | 2500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 220 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Skrócona instrukcja |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 590.5 mm |
| Szerokość | 1035.9 mm |
| Głębokość | 139 mm |
| Waga | 19.6 kg |

Numer oferty: 41190458
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty