Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 14 834,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
UD46E-A |
| Przekątna ekranu 2 | 46'' |
| Typ matrycy | D-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 572.67 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1018.08 mm |
| Plamka matrycy | 0.53025 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 128 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Skrócona instrukcja instalacji |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 576.6 mm |
| Szerokość | 1022.1 mm |
| Głębokość | 97.4 mm |
| Waga | 16.2 kg |

Numer oferty: 41190240
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty