Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 6 640,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 1600
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 310 |
| Wysokość w milimetrach | 1310 |
| Głębokość w milimetrach | 480 |
| Model |
C49HG90DMUX |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 49'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1195.8 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 1600 |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | Brak danych |
| Gniazda we/wy | 1 x mini-DisplayPort |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 71 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel zasilający |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wysokość | 369.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 525.5 mm |
| Szerokość | 1203 mm |
| Głębokość | 194.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 381.6 mm |
| Waga z podstawą | 15 kg |

Numer oferty: 41189567
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty