Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 5 706,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 750 |
| Wysokość w milimetrach | 1300 |
| Głębokość w milimetrach | 200 |
| Model |
DB49J |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 49'' |
| Typ matrycy | D-LED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 604 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1073.78 mm |
| Plamka matrycy | 0.18642 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 83 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 650 mm |
| Szerokość | 1188.8 mm |
| Głębokość | 74.2 mm |
| Waga | 10.2 kg |

Numer oferty: 41190299
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty