Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 14 834,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 810 |
| Wysokość w milimetrach | 320 |
| Głębokość w milimetrach | 1360 |
| Model |
UD55E-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Typ matrycy | D-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 136 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Baterie do pilota |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 68.43 mm |
| Szerokość | 121.35 mm |
| Głębokość | 9.66 mm |
| Waga | 23.3 kg |

Numer oferty: 41190428
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty