Oferty, które mogą Cię zainteresować:






8
1 / 13
Sprzedano przez "Kup teraz" za 15 975,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 955 |
| Wysokość w milimetrach | 175 |
| Głębokość w milimetrach | 1580 |
| Model |
QH65H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 65'' |
| Typ matrycy | E-LED |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 803.52 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1428.48 mm |
| Plamka matrycy | 0.124 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 144 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 820.9 mm |
| Szerokość | 1444.1 mm |
| Głębokość | 44 mm |
| Waga | 23.9 kg |

Numer oferty: 41190311
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty