Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 19 960,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 1810 |
| Wysokość w milimetrach | 240 |
| Głębokość w milimetrach | 1090 |
| Model |
ED75E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 75'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 928.26 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1650.24 mm |
| Plamka matrycy | 0.2865 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | Brak danych |
| Gniazda we/wy | 1 x Component (Y, Pb, Pr) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 215 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 959.5 mm |
| Szerokość | 1676.2 mm |
| Głębokość | 57.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 88.4 mm |
| Waga | 34.1 kg |

Numer oferty: 41190424
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty