Oferty, które mogą Cię zainteresować:






7
1 / 12
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 414,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 725 |
| Wysokość w milimetrach | 525 |
| Głębokość w milimetrach | 290 |
| Model |
C32H711QEUXEN |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 697.344 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 392.256 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 55 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel HMDI |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wysokość | 420.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 519 mm |
| Szerokość | 712.5 mm |
| Głębokość | 62.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 276.3 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Waga z podstawą | 6.8 kg |

Numer oferty: 41189686
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty