Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 12 828,88 zł
Parametry
EAN
191628408245
Opis
Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne (MFP) Samsung X3220NR A3
Zapewnia wysoką szybkość skanowania, rewelacyjną jakość grafiki, solidne zabezpieczenia oraz doskonały miesięczny cykl pracy. Zapewnia wydajność urządzeń serii Samsung MultiXpress X4300 przy niższych kosztach.
Duża szybkość drukowania dzięki wydajnemu procesorowi
Procesor dwurdzeniowy 1 GHz i 2 GB pamięci zapewniają szybkie drukowanie, szybkie skanowanie i większą wydajność pracy.
Ostre, wyraźne wyniki dzięki technologii Samsung
Unikatowa technologia ReCP firmy Samsung zapewnia wyższą jakość i wyrazistość druku w kolorze dzięki automatycznemu wyostrzeniu grafiki i tekstu.
Doskonały miesięczny cykl pracy
Dzięki doskonałemu miesięcznemu cyklowi pracy do 60 000 stron Samsung X3220NR stanowi połączenie niskich kosztów operacyjnych i niezawodnego działania.
Drukowanie z dowolnego miejsca i współużytkowanie z innymi osobami
Drukowanie dokumentów w podróży i udostępnianie ich innym osobom. Zapisywanie i udostępnianie w chmurze bez potrzeby instalowania sterownika komputera lub drukarki dzięki wygodnym rozwiązaniom druku mobilnego, takim jak Google Cloud Print™, AirPrint™, Mopria® i Samsung Cloud Print™.
Dotknij, aby drukować dzięki technologii NFC
Wystarczy dotknąć, aby drukować, skanować lub faksować dokumenty z dowolnego urządzenia przenośnego kompatybilnego z NFC za pomocą zaawansowanej technologii NFC. Opcja bezprzewodowa z NFC Pro zapewnia uwierzytelnianie użytkowników z urządzeń przenośnych.
Prosty interfejs użytkownika
Obsługa drukarki nigdy wcześniej nie była prostsza dzięki pojemnościowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 7″, który zapewnia intuicyjną funkcjonalność jak w smartfonie.
Mniej awarii, zagrożeń dla bezpieczeństwa i przestojów
Samsung X3220NR zapewnia doskonałą kontrolę nad dostępem użytkowników do dokumentów i sieci z poziomem bezpieczeństwa klasy korporacyjnej. Obsługuje różne protokoły uwierzytelniania i bezpieczeństwa, umożliwiając administratorom zarządzanie flotą drukarek.
Niższe koszty operacyjne oraz wspólne opcje i części
Ekonomiczne operacje drukowania dzięki wspólnym opcjom i częściom zamiennym z modelem X4300. Opcje te obejmują wewnętrzny finiszer, moduł dziurkowania, podwójny podajnik kasetowy (DCF), podstawę, zestaw Wireless/NFC, moduł wywoływacza, podajnik i wałek.
Niskie koszty i wysoka trwałość
Doskonały maksymalny miesięczny cykl pracy pozwala zapewnić wysoką trwałość, obniżyć koszty i wyeliminować żmudne wymiany wkładów z tonerem, bębna i wywoływacza.
| Model |
MultiXpress SL-X3220NR |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format (drukarki / papieru) | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
- Typ skanera: skaner płaski, automatyczny podajnik dokumentów |
| Parametry kopiowania |
- Prędkość kopiowania (tryb normalny): czerń: do 22 kopii/min; kolor: do 22 kopii/min |
| Parametry faksowania |
- Faksowanie: opcjonalne |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 22 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 60000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PS3 |
| Procesor drukarki |
1000 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Maksymalna pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru |
- Podajnik uniwersalny na 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
Odbiornik na 500 arkuszy |
| Rodzaj nośnika (papieru) | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
Wkłady i zestawy do kolorowych drukarek laserowych Samsung Zasobnik na zużyty toner Obudowy i stojaki na drukarki Zasilacze i ładowarki do akumulatorów Podajniki papieru |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych (drukarki) |
- Samsung CLT-K804S (SS586A) - 20000 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Wymagania sprzętowe |
- Windows: XP (SP3) (32-bitowy) lub nowszy, procesor 933 MHz lub szybszy, 128 MB pamięci RAM, 1,5 GB miejsca na dysku, napęd CD-ROM lub połączenie z Internetem, połączenie USB lub sieciowe |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel zasilający |
| Opcje rozbudowy |
- Opcjonalna karta sieciowa Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1130 mm |
| Szerokość | 977 mm |
| Głębokość | 620 mm |
| Waga | 81 kg |
|
Wymiary minimalne: 566 × 620 × 870 mm | |






Numer oferty: 44634005
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty