Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 48,00 zł
Opis
SAMSUNG Słuchawki HS1303
Stylowy wygląd. Niesamowity dźwięk.
- Słuchaj czystego i naturalnego dźwięku
- Bądź stylowy, dzięki nowoczesnemu wzornictwu
- Wybierz jedną z wielu wspaniałych opcji kolorów
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 50 |
| Wysokość w milimetrach | 145 |
| Głębokość w milimetrach | 30 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Waga | 13 g |

Numer oferty: 41161536
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty