Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 645,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 140 |
| Wysokość w milimetrach | 105 |
| Głębokość w milimetrach | 40 |
| Model |
Backup Plus |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości dysku | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0 |
| Prędkość obrotowa | Brak danych |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Wysokość | 114.5 mm |
| Szerokość | 78 mm |
| Głębokość | 20.5 mm |
| Waga | 0.247 kg |

Numer oferty: 41159177
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-91%
149,95 zł
12
,99 złsofties
4.7
Darmowa dostawa
Promowany

-61%
89,99 zł
34
,95 złcodes24
4.4
Darmowa dostawa
Promowany

-97%
399,99 zł
11
,59 złFlexiLicense
4.8
Inne archiwalne oferty