Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 553,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 100 |
| Wysokość w milimetrach | 150 |
| Głębokość w milimetrach | 25 |
| Model |
FireCuda |
| Typ dysku | SSHD |
| Format szerokości dysku | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Bufor | 64 MB |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.6 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 535 g |

Numer oferty: 41159083
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty