



1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 590,00 zł
Opis

Segway Mini Pro, hoverboard - Airwheel S8 to mały skuter elektrycznyz bardzo mocnym akumulatore firmy Panasonic o pojemności aż 260 Wh, zapewnia to zasięg na poziomie ok. 25 kilometrów
Dwa mocne niezależne silniki o mocy wyjściowej 400W pozwalają rozpędzić się do 18km/h oraz pokonywać 20 stopniowe wzniesienia
Airwheel S8 jest mały i poręczny, dzięki niewielkiej masie możesz zabrać go ze sobą wszędzie
Skórzane oddychające siodełko posiada system regulacji dzięki któremu możesz dopasować S8 do swoich potrzeb

| Wymiary: | 738 x 521 x 329 mm |
| Rozmiar opony: | 10" |
| Napięcie ładowania: | AC220V 50-60HZ |
| Czas ładowania: | 180 minut |
| Akumulator: | 260 Wh |
| Zasięg: | do 26 km |
| Waga urządzenia: | 14,8 kg |
| Maksymalny ciężar: | 100 kg |
| Maksymalna prędkość: | ~18km/h |
| Maksymalne wzniesienie: | ~15 stopni |
| Temperatura pracy: | od -10 do 40 stopni |
Numer oferty: 42088452
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Inne archiwalne oferty