Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 69,00 zł
Parametry
EAN
4022107285834
Opis
Mały, ale bezpieczny
Mając ze sobą ten praktyczny sejf podczas podróży nie musisz się obawiać kradzieży cennych dla Ciebie rzeczy. Twój mini sejf przechowa to, co wartościowe, np. pieniądze, biżuterię lub inne kosztowności. Nada się do podróży samochodem albo w hotelu, a nawet podczas zwiedzania czy biwakowania.

Solidny i bezpieczny
Obudowa sejfu wykonana jest ze stali i malowana proszkowo. Jest dodatkowo odporna na zarysowania. Posiada blokadę z trzycyfrową kombinacją cyfr. Do sejfu dołączona jest również stalowa linka o długości 90 cm, którą możesz przymocować do nieruchomych rzeczy dla większego bezpieczeństwa.

| Parametry | |
| materiał | obudowa i linka - stal |
| grubość | 0,8 mm |
| kod | 3-cyfrowy |
| pojemność | 0,7 l |
| linka zabezpieczająca | tak |
| długość linki | 90 cm |
| wymiary | 120 x 165 x 62 mm |
| waga | 530 g |
| zawartość zestawu | sejf, linka, instrukcja obsługi |
Numer oferty: 43751197
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty