Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 99,99 zł
Parametry
EAN
6901443117604
Opis
| Przeznaczenie | Smartfon |
|---|---|
| Kompatybilność | Uniwersalny |
| Maksymalna szerokość uchwytu | 8,5 cm |
| Maksymalna długość | 66 cm |
| Minimalna długość | 18 cm |
| Łączność | Przewodowa |
| Obsługiwany system | Android iOS |
| Kolor | Niebieski |
| Dodatkowe informacje | Brak konieczności ładowania Poręczny, gumowy uchwyt Spust migawki |
| Waga | 128 g |
Gwarancja jakości
Szybka wysyłka
Kupuj bez ryzyka
Działamy legalnie
Numer oferty: 40201488
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty