Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 49,00 zł
Opis
Wysokiej jakości selfiestick marki Blitzwolf






| Model | BW-BS6 |
|---|---|
| Długość | maks. 72 cm |
| Zakres uchwytu na smartfona | 55 - 85 mm |
| Waga | 128 g |
| Pojemność akumulatora | 60 mAh |
| Czas ładowania | 1 h |
| Zasięg pilota | 10 m |
| Materiał | Aluminium + ABS + PC |
| Załączone akcesoria | Opaska na nadgarstek, kabel ładowania |
Numer oferty: 45246763
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty