Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 55,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 180 |
| Wysokość w milimetrach | 145 |
| Głębokość w milimetrach | 60 |
| Czytnik kart pamięci (tak/nie) | Tak |
| Typ kart pamięci | SD (Secure Digital) |
| Standard pamięci SD / CF | Brak danych |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | Brak danych |
| Pilot (AGD) | Tak |
| Zakres częstotliwości FM | 87,5 - 108,0 MHz |
| Funkcje specjalne |
- Prezentacja nazwy pliku / utworu |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa 12V |
| Złącza | AUX |
| Akcesoria w zestawie |
- Pilot |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
2.5 x 4 x 13 cm |
| Waga | 45 g |

Numer oferty: 41145037
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty