Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 116,00 zł
Parametry
EAN
6925970712897
Opis
Przewód o długości 1,2 m doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz
Idealna długość przewodu zapewniająca większą swobodę wyboru miejsca, w którym można nosić urządzenie audio.
Konstrukcja typu zamkniętego zapewnia dobrą izolację dźwięku
Konstrukcja typu zamkniętego tych słuchawek Philips zapewnia dobrą izolację dźwięku. Regulowany pałąk na głowę i elementy nauszne dopasowują się do kształtu każdej głowy. 32-milimetrowy przetwornik głośnika gwarantuje potężny i dynamiczny dźwięk
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 24 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 106 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Pozostałe parametry |
- Połączenie przewodowe: 2-stronne |

Numer oferty: 41827061
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty