
1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 53,33 zł
Parametry
EAN
8590669115020
Opis
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 3 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 12 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Akcesoria w zestawie |
- 4 nasadki grzebieniowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
59 x 54 x 187 mm |
| Waga | 0.31 kg |
|
- Możliwość strzyżenia włosów bez nasadki grzebieniowej | |
Numer oferty: 44747639
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty