Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 358,34 zł
Parametry
EAN
4001702021344
Opis
Sieczkarnia Claas Jaguar 980
Sieczkarnia Claas Jaguar 980 kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 4 lat.
Główne cechy:
| Nr katalogowy |
BR-02134 |
| Marka | Brak |
| Rodzaj | Inne |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Długość | 51.3 cm |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Wysokość | 23.1 cm |




Numer oferty: 44757125
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty