Oferty, które mogą Cię zainteresować:






12
1 / 17
Sprzedano przez "Kup teraz" za 159,00 zł
Parametry
EAN
8710103618713
Opis
| Parametry produktu | |
| Pobór mocy szatkownicy | 450 W |
| Pojemność naczynia | 0.7 l |
| Ilość prędkości | 1 |
|
Tryb Pulse
| Tak |
| Płynna regulacja | Nie |
| Pojemniki materialne | plast |
| Wymiary produktu | |
| Szerokość produktu | 10.2cm |
| Wysokość produktu | 19.8cm |
| Głębokość produktu | 10.2cm |
| Waga produktu | 1.0kg |
| Szerokość opakowania | 12.7cm |
| Wysokość opakowania | 24.8cm |
| Głębokość opakowania | 12.7cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 1.1kg |
Numer oferty: 39236927
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty