Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 256,50 zł
Parametry
EAN
4242003580660
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | MQ 67170 |
| Regulacja obrotów | Skokowa |
| Ilość poziomów prędkości | 12 prędkości |
| Moc | 750 W |
| Możliwość mycia końcówek w zmywarce | Tak |
| Tryby pracy | Obrotowy |
| Prędkość obrotowa | Brak danych |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Długość przewodu sieciowego | 2,6 m |
| Napięcie zasilania / zasilacza | 220 - 240 V |
| Rodzaj wtyczki sieciowej | Brak danych |
| Kolor główny | Czarny |
| Kolor dodatkowy | Szary |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Waga | 1,52 kgkg |
| Funkcje dodatkowe | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie (siekanie), Turbo |
| Zawartość zestawu | Blender, Dzbanek blendera, Instrukcja obsługi, Końcówka do ubijania, Rozdrabniacz |
| Dodatkowe wyposażenie | Brak |


Numer oferty: 44886683
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty