Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 116,00 zł
Parametry
Rodzaj chłodzenia
Aktywne
Opis
Wentylatory be quiet! SilentWings® to supernowoczesna technologia, praktycznie niesłyszalna praca i doskonały poziom chłodzenia. Trzecia generacja tej obsypanej nagrodami serii zapewnia bezkompromisową wydajność orasz szeroki zakres optymalizacji. Wentylatory posiadają płynny silnik sześciopolowy, zaawansowane dynamiczne łożysko olejowe, unikalny i zoptymalizowany design łopatek oraz ramę wentylatora o specjalnie zaprojektowanym wlocie.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 160 |
| Wysokość w milimetrach | 210 |
| Głębokość w milimetrach | 35 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 77.57 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Poziom hałasu | 28.1 dB |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 167 g |

Numer oferty: 41158104
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty