Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 71,76 zł
Opis
| Waga: | 65 g |
| Średnica: | 28,0 mm |
| Konektory: | 3,5 mmf |
| Napięcie pracy: | 7,4 - 14,8 V (3 LiPo) |
| Obroty/Volt [RPM/V]: | 1200 |
| Średnica wału: | 3,0 mm |
| Pobór prądu własny: | 1,2 A |
| Długość obudowy: | 35,0 mm |
| Moc: | 285 W |
| Zalecane śmigła: | 9x5 - 10x6 |
| Max. Sprawność: | > 75 % |
| Długość wału: | 53,1 mm |
| Regulator: | 30 A |
| Ciąg statyczny: | 900 g |
| Konektory dodatkowe: | 3 x 3,5 mm + osłony |
| Łoże: | łoże X 40mm + śruby |
| Max. pobór mocy: | 25,5 A |
Numer oferty: 41227943
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty