Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 55,54 zł
Opis
Zestaw zawiera:
| ![]() |
| Waga: | 41 g |
| Średnica: | 27,8 mm |
| Konektory: | 3,5 mm |
| Napięcie pracy: | 7,4 - 11,1 V (2 LiPo) |
| Obroty/Volt [RPM/V]: | 1200 |
| Średnica wału: | 3,0 -> 2,3 mm (gładki) |
| Pobór prądu własny: | 0,4 A |
| Długość obudowy: | 23,8 mm |
| Zalecane śmigła: | 7x6 - 8x4 - 9x5 |
| Max. Sprawność: | 90 % |
| Długość wału: | 45,0 mm |
| Regulator: | 12 A |
| Moc (przy 14,8V): | 110 W |
| Ciąg statyczny: | 470 g |
| Konektory dodatkowe: | 3 x 3,5 mm + osłony |
| Łoże: | łoże scalone O 24,8 mm |
| Max. pobór mocy: | 8,5 A |
![]() | ![]() |

Numer oferty: 41746539
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty