Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 96,60 zł
Parametry
EAN
2210011000267
Opis



![]() | Zestaw zawiera:
|
| Ciąg statyczny: | 600 g |
| Długość obudowy: | 23,8 mm |
| Długość wału: | 39 mm |
| Konektory: | 3,5 mm |
| Łoże: | Łoże X 41 mm + śruby |
| Max. pobór mocy: | 11,5 |
| Max. Sprawność: | 83 % |
| Moc: | 140 W |
| Napięcie pracy: | 7,4 - 11,1 V (3 LiPo) |
| Obroty/Volt [RPM/V]: | 1000 |
| Pobór prądu własny: | 0,4 |
| Regulator: | 15 A |
| Średnica: | 27,8 mm |
| Średnica wału: | 3 mm |
| Waga: | 37 g |
| Zalecane śmigła: | 7x6 - 8x4 - 9x5 |



Numer oferty: 47704895
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty