Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 104,08 zł
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | 109301633 |
| Typ produktu | Masza i Niedźwiedź |
| Rodzaj | Domek Maszy |
| Przedział wiekowy | Od 3 lat |
| Bohater | Masza i Niedźwiedź |
| Kolor główny | Żółty |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 340 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Zawartość zestawu | Akcesoria do zabawy, Domek, Figurka, Krzesło, Łóżko, Szafa, Telewizor |
Numer oferty: 41506366
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty