

1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 17,50 zł
Opis

Łożyskowana skakanka Jump Rope do ćwiczeń z wygodnymi ergonomicznymi uchwytami z wypustkami masującymi dłonie podczas wykonywania ćwiczeń, oraz z łożyskami zapobiegającymi skręcaniu się linki w trakcie ćwiczeń. Profilowane rączki o ergonomicznym kształcie daje pełny i stabilny chwyt.

| Łożyskowana: | tak |
| Rączki: | ergonomiczna rękojeść z tworzywa z dodatkiem gumy z wypustkami |
| Linka: | z lekkiego tworzywa, dzięki czemu ćwiczenia będą bardzo energiczne |
| Długość linki: | 282cm |
| Długość rączki: | 135mm |
| Waga: | 251g |
| Kolor chwytów: | czarno-szaro-czerwona |
| Kolor linki: | szary |
Numer oferty: 41978416
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty