Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 70,79 zł
Parametry
EAN
8590669104314
Opis
| Obciążenie (maks.) | 5 kg |
| Dokładność pomiaru (waga) | 1 g |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | ml |
| Funkcje specjalne |
- Funkcja ważenia w seriach |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zasilanie |
2 baterie 1,5 V AAA |
| Akcesoria w zestawie |
- 2 baterie 1,5 V AAA |
| Kolor | fioletowy |
| Wymiary wyświetlacza |
40 x 18 mm |
| Wymiary |
- Wymiary bez misy: 188 x 225 x 73 mm |
| Waga | 0.39 kg |
Numer oferty: 44367983
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty