Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 10 118,80 zł
Parametry
EAN
191628394371
Opis
Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne (MFP) Samsung K3250NRA3 zapewnia doskonałe wyniki działalności, niezawodność oraz oszczędności w małych i średnich firmach. Zapewnia wydajność urządzeń serii Samsung MultiXpress X4300 przy niższych kosztach.
| Model |
SL-K3250NR |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format (drukarki / papieru) | A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 60000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PS3 |
| Procesor drukarki |
1000 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1.5 GB |
| Maksymalna pamięć | 1.5 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
Odbiornik na 500 arkuszy |
| Rodzaj nośnika (papieru) | Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
Brak - należy dokupić osobno |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | RJ-45 (LAN) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Brązowy |
| Wysokość | 1080 mm |
| Szerokość | 977 mm |
| Głębokość | 620 mm |
| Waga | 59.5 kg |

Numer oferty: 44634006
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Inne archiwalne oferty