Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 38,18 zł
Parametry
EAN
8716309101554
Opis
Słuchawka bluetooth na jedno ucho BTHS-07
Wykonuj bezpieczne połączenia bez użycia rąk. Krystalicznie czysty dźwięk. Do 120 godzin czuwania i 4 godzin rozmów. Łatwa komunikacja za pomocą zestawu głośnomówiącego. Inteligentne sterowanie za pomocą jednego przycisku umożliwia łatwe odbieranie i odrzucanie połączeń przychodzących oraz włączanie i wyłączanie zestawu słuchawkowego. Ergonomicznie zaprojektowany zaczep na ucho wraz ze zintegrowanym akumulatorem gwarantują długie i wygodne użytkowanie. Ze względu na strategiczne położenie mikrofonu hałas powodowany przez wiatr jest zminimalizowany, a użytkownik odczuwa optymalną jakość dźwięku.
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 2.42 GHz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 2.48 GHz |
| Czułość | 90 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 6.5 g |




Numer oferty: 44749097
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty