Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 96,83 zł
Parametry
EAN
5707055045233
Opis
Prowadź rozmowy z mikrofonem o wysokiej jakości i głośnikiem, które są zoptymalizowane pod kątem wyraźnych rozmów. Talk 5 ma intuicyjną konstrukcję, która sprawia, że parowanie z telefonem oraz wykonywanie i odbieranie połączeń jest bardzo proste. Możesz go nosić bez zaczepu lub z zaczepem, aby osiągnąć wygodne dopasowanie. Wykorzystaj maksymalnie swój napięty harmonogram dzięki baterii o żywotności do 11 godzin oraz prowadź niezawodne bezprzewodowe rozmowy Bluetooth przez cały dzień po jednym ładowaniu.
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 8 kHz |
| Czułość | -42 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 9.7 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| |
Numer oferty: 44891210
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty