Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 157,09 zł
Parametry
EAN
5907512854273
Opis
TRACER HYDRA to nowoczesne i innowacyjne słuchawki 7,1 stworzone dla specjalnie dla wymagających i najlepszych graczy.
HYDRA zostały stworzone specjalnie w celu idealnego odwzorowania rzeczywistych, realistycznych i przestrzennych odgłosów jakie są oddawane podczas zaciętej rywalizacji podczas gier.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii urządzenie uzyskuje rewelacyjny dźwięk przestrzenny 7.1.
Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikacje z partnerami.
W urządzeniu został wykorzystany wytrzymały kabel w oplocie, zapewniający trwałość i niezawodność na długie lata.
Kolejnym udogodnieniem jest umiejscowienie na przewodzie uniwersalnego pilota do regulacji głośności oraz włączania/wyłączania mikrofonu.
Poprzez zastosowanie nowoczesnego designu i atrakcyjnej niebieskiej kolorystyki słuchawki spodobają się szerokiej grupie osób.
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Niebieski |




Numer oferty: 44746995
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty