Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 142,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 100 |
| Wysokość w milimetrach | 145 |
| Głębokość w milimetrach | 30 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Czułość | 103 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 4 g |

Numer oferty: 41161583
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty