Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 30,61 zł
Opis
Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że słuchawki TRACER PERCEPTOR to zaawansowane technologicznie, innowacyjne słuchawki stworzone dla wymagających audiofilów.Gwarantują wysoki komfort użytkowania, oraz wyjątkową jakość oraz czystość dźwięku. Dzięki szczelnej konstrukcji, słuchawki nie "gubią" dźwięku podczas użytkowania. Dzięki komponentom wysokiej klasy, miękkim wygodnym „poduszkom” słuchawki nie męczą nawet przy długim użytkowaniu.PERCEPTOR posiada 40-milimetrowe neodymowe przetworniki, które generują mocne i wyraziste basy. Zastosowanie przewodu ze sterowaniem przystosowanym do użytkowania z telefonami komórkowymi zwieksza użyteczność słuchawek. Kolejnym ich atutem jest zastosowanie nieplączącego się przewodu.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |

Numer oferty: 41161015
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty