Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 52,09 zł
Parametry
EAN
5907512856574
Opis
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Wzór |



Numer oferty: 44746750
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty