Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 31,48 zł
Parametry
EAN
5900804081708
Opis
Słuchawki B-100 białe
Słuchawki douszne BLOW serii B-100 wykonano z największa starannością o szczegóły.
Słuchawki B-100 są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Elementy obudowy słuchawek i złącza Jack zostały wykonane z metalu a przewód znajduje się w osłonie nylonowej, przez co stał się bardziej odporny na rozciąganie i plątanie. Słuchawki wyposażono w pozłacany Jack, regulację głośności, mikrofon, przycisk uniwersalny i funkcję zestawu słuchawkowego do rozmów telefonicznych.
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm jack 4-polowy |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 145 g |
|
- Max. moc wejściowa: 50mW | |


Numer oferty: 44746655
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty