Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 16,00 zł
Opis
Słuchawki B-12 białe douszne
Słuchawki douszne BLOW serii B-12 to nowoczesne nietuzinkowe wzornictwo
Zaokrąglona obudowa w połączeniu z konstrukcją douszną powoduje, iż są to bardzo wygodne słuchawki do biegania lub innej aktywności fizycznej. Płaski kabel jest miękki i trwały nie poddający się łatwo plątaniu. Zastosowanie funkcji zestawu słuchawkowego pozwoli nam na odebranie połączenia przychodzącego oraz na komfortową rozmowę.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 13 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22.5 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Waga | 4 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Słuchawki |

Numer oferty: 41160787
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty