Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 38,00 zł
Parametry
EAN
5907512845875
Opis
Słuchawki Tracer Betta przeznaczone dla amatorów dobrego brzmienia jak i początkujących graczy. Wygodna konstrukcja nauszników oraz ich duży rozmiar zapewniają wysoki komfort użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Gaming |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 314 g |
| Pozostałe parametry |
- Wymiary opakowania produktu: 29.50 x 22.00 x 25.50 cm |

Numer oferty: 41827063
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty