Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 342,00 zł
Opis
Przewodowe słuchawki Blackwire 3200 UC wyróżniają się wytrzymałością, lekkością i łatwością użytkowania, a dodatkowo różnorodnością podłączenia i sposobu noszenia. W połączeniu z informacjami uzyskanymi dzięki dodatkowej usłudze Plantronics Manager Pro powstaje w pełni zoptymalizowane rozwiązanie. Seria Blackwire 3200 sygnowana przez firmę Plantronics to najwyższej jakości produkt audio w przystępnej cenie.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Waga | 118 g |

Numer oferty: 41160679
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty