Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 177,35 zł
Parametry
EAN
5900804110729
Opis
Słuchawki Bluetooth BTX600ANC
Bezprzewodowa łączność
Nie potrzebujesz kabli aby cieszyć się muzyką. Dzięki dużemu promieniowi działania, możesz cieszyć się słuchaniem ulubionej muzyki nawet do 10 metrów od nadajnika.
Wygodnie użytkowanie
Wysokiej jakości materiały sprawiają, że noszenie słuchawek jest czystą przyjemnością.
Bogaty i mocny bas
Poczuj siłę dźwięku następnej generacji.
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Srebrny |


Numer oferty: 44747058
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty