Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 174,90 zł
Parametry
Marka
JBL
EAN
6925281921094
Opis
Wysokiej jakości brzmienie sygnowane marką JBLPotężne brzmienie, zamknięte w kompaktowej i stylowej obudowie gwarantuje najwyższą jakość oraz łatwość w przechowywaniu. | ![]() |
![]() | Aż do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu!Ciesz się najlepszym brzmieniem aż do 8 godzin bez potrzeby ładowania baterii. |
Podróżuj ze wspaniałym dźwiękiem bezprzewodowym!Słuchawki douszne JBL E25BT dostarczają pełnego dźwięku sygnowanego marką JBL. Słuchaj swoich ulubionych utworów nawet do 8 godzin bezprzewodowo. Klips zamontowany w przewodzie zapobiega zsuwaniu się słuchawek, nawet podczas inensywnego treningu. | ![]() |
| Producent | JBL by Harman |
|---|---|
| Rodzaj | Dokanałowe |
| Czas pracy | do 8 godzin |
| Przetworniki | 8.6 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz - 20kHz |
| Bluetooth | 4.1 |
| Waga | 16,5 g |
| Kolor | Niebieski |
Numer oferty: 43258309
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.4
Darmowa dostawa

Handeline
4.4
Inne archiwalne oferty